Lenz

Massoth, PIKO, LGB

Lenz

Příspěvekod nadkachna » úte 06. led 2015 12:43:31

Pomalu chytám roupi na digitalizaci zatím jen startsetové dráhy LGB. Neboť mám zároveň ve stavbě kolejiště velikosti TT, nechce se mě moc pořizovat dva nezávislé systémy. A tak by mě zajímalo, zda je možné provozovat zahradní železnici i s digitálem od f. Lenz. Na eBay občas vídám sety centrál a boosterů, u kterých je uváděno užití i pro velikost G. Má s tím někdo nějakou zkušenost? Osobně bych od toho požadoval pouze provoz max. 3 souprav (zvuk+světla+kouř) a možná ještě ovládání výhybek.
nadkachna
 
Příspěvky: 160
Registrován: sob 27. pro 2014 18:42:00

Re: Lenz

Příspěvekod digitalista » úte 06. led 2015 20:24:55

nadkachna píše:Pomalu chytám roupi na digitalizaci zatím jen startsetové dráhy LGB. Neboť mám zároveň ve stavbě kolejiště velikosti TT, nechce se mě moc pořizovat dva nezávislé systémy. A tak by mě zajímalo, zda je možné provozovat zahradní železnici i s digitálem od f. Lenz. Na eBay občas vídám sety centrál a boosterů, u kterých je uváděno užití i pro velikost G. Má s tím někdo nějakou zkušenost? Osobně bych od toho požadoval pouze provoz max. 3 souprav (zvuk+světla+kouř) a možná ještě ovládání výhybek.


S digitálem LENZ jsem na Géčku jezdil zcela bez problémů. Nyní ho používám občas na programování. Je ale bez boosteru. Pokud máte zájem, nechám Vám ho.
digitalista
 
Příspěvky: 189
Registrován: úte 27. srp 2013 10:44:13

Re: Lenz

Příspěvekod nadkachna » úte 06. led 2015 21:05:34

Možná bych i měl zájem. O jaké komponenty by se přesně jednalo?
nadkachna
 
Příspěvky: 160
Registrován: sob 27. pro 2014 18:42:00

Re: Lenz

Příspěvekod nadkachna » čtv 08. led 2015 12:21:59

Digitalista: Bohužel mě zatím nefunguje odpovídání na soukromé zprávy, takž bych Vás poprosil o přesměrování naší komunikace na můj mail (2m zavináč email.cz).
Jinak jakou máte cenovou představu?
Co se týče trafa, mám originál Lenz TR 150 (15V, 5A). Je pro napájení vozidel velikosti G v DCC dostačující, nebo je nutné Vámi uváděné s vyšším výstupním napětím? Mám ještě RT 100 a nechce se mi zbytečně platit za další.
nadkachna
 
Příspěvky: 160
Registrován: sob 27. pro 2014 18:42:00


Zpět na Digitalizace

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron


Sponzor fóra je firma Vlaky Zezulka


Blog Zahradní železnice blog-zahardni-zeleznice