Bezdrátový analog

Bezdrátový analog

Příspěvekod Vlaky Zezulka » čtv 23. led 2014 22:22:33

Už při analogovém režimu nemusíte být uvázaný na jednom místě. Díky bezdrátového ovladače můžete i v analogovém režimu chodit s ovladačem vedle lokomotivy kolejišti. K zapojení potřebujete jen 4 výrobky od firem PIKO a Massoth.

P1080706-250x187.jpg


Více na: http://www.vlakyzezulka.cz/blog/bezdratovy-analog-pro-zahradni-zeleznici/
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Vlaky Zezulka
Administrátor
 
Příspěvky: 151
Registrován: sob 02. bře 2013 1:08:38
Bydliště: Běleč nad orlicí 115

Re: Bezdrátový analog

Příspěvekod G_Zahrada » pát 24. led 2014 8:58:47

Vlaky Zezulka píše:Už při analogovém režimu nemusíte být uvázaný na jednom místě. Díky bezdrátového ovladače můžete i v analogovém režimu chodit s ovladačem vedle lokomotivy kolejišti. K zapojení potřebujete jen 4 výrobky od firem PIKO a Massoth.

P1080706-250x187.jpg


Více na: http://www.vlakyzezulka.cz/blog/bezdratovy-analog-pro-zahradni-zeleznici/

Na kolik financí tahle legrácka přijde? A jaký má dosah? :P
RC-analogový zahrádkář na zahradní železnici a domácí modelová železnice.
Modely Zahradní železnice má delší životnost než např. osobní automobil - nereziví.
Z důvodů neustálých změn pravidel fora (je to nemorální) jsem s tímto forem skončil.
G_Zahrada
 
Příspěvky: 303
Registrován: sob 09. bře 2013 10:50:43
Bydliště: Šalingrad

Re: Bezdrátový analog

Příspěvekod Vlaky Zezulka » pát 24. led 2014 19:26:42

Set pro bezdrátový provoz v analogu stojí kolem 16 tisíc Kč
Vlaky Zezulka
Administrátor
 
Příspěvky: 151
Registrován: sob 02. bře 2013 1:08:38
Bydliště: Běleč nad orlicí 115

Re: Bezdrátový analog

Příspěvekod G_Zahrada » sob 25. led 2014 21:00:56

Vlaky Zezulka píše:Set pro bezdrátový provoz v analogu stojí kolem 16 tisíc Kč

Uf! :oops: To je i hodně. RC se 12 kanály stojí přibližně stejně včetně přijímačů a regulace - to má pak každý model svoji řídící páčku na ovladači. :ugeek:
Obyčejná (pro naše potřeby stačí opravdu ta nejobyčejnější) RC sada s automatickou volbou kanálů vyjde na cca 2000,- peněz i s regulací. Na každém modelu pak musí být vypínač, který u modelů LGB beztak je (u Pika nevím jak tomu je :? ). Tohle by měl Massoth zlevnit. :idea:
RC-analogový zahrádkář na zahradní železnici a domácí modelová železnice.
Modely Zahradní železnice má delší životnost než např. osobní automobil - nereziví.
Z důvodů neustálých změn pravidel fora (je to nemorální) jsem s tímto forem skončil.
G_Zahrada
 
Příspěvky: 303
Registrován: sob 09. bře 2013 10:50:43
Bydliště: Šalingrad

Re: Bezdrátový analog

Příspěvekod Vlaky Zezulka » sob 25. led 2014 23:57:55

Zboží od Massotu můžete použít i při přechodu na digitalizaci. :arrow:
Vlaky Zezulka
Administrátor
 
Příspěvky: 151
Registrován: sob 02. bře 2013 1:08:38
Bydliště: Běleč nad orlicí 115

Re: Bezdrátový analog

Příspěvekod G_Zahrada » ned 26. led 2014 9:44:42

Vlaky Zezulka píše:Zboží od Massotu můžete použít i při přechodu na digitalizaci. :arrow:

To je asi lepší koupit rovnou DCC Massoth a nezabývat se bezdrátovým analogem Massoth. Co z toho mohu pak použít? Ruční RC ovládání a RC přijímač. Ještě jsem na něco zapoměl? Kdyžtak mě opravte. :idea:
PS: Koukal jsem na ty zmiňované komponenty do Vašeho E-shopu a jak jsem počítal - tak to vyšlo na nějakých 17 tis. peněz :idea:.
RC-analogový zahrádkář na zahradní železnici a domácí modelová železnice.
Modely Zahradní železnice má delší životnost než např. osobní automobil - nereziví.
Z důvodů neustálých změn pravidel fora (je to nemorální) jsem s tímto forem skončil.
G_Zahrada
 
Příspěvky: 303
Registrován: sob 09. bře 2013 10:50:43
Bydliště: Šalingrad

Re: Bezdrátový analog

Příspěvekod Vlaky Zezulka » ned 26. led 2014 12:19:46

G_Zahrada píše:
Vlaky Zezulka píše:Zboží od Massotu můžete použít i při přechodu na digitalizaci. :arrow:

To je asi lepší koupit rovnou DCC Massoth a nezabývat se bezdrátovým analogem Massoth. Co z toho mohu pak použít? Ruční RC ovládání a RC přijímač. Ještě jsem na něco zapoměl? Kdyžtak mě opravte. :idea:
PS: Koukal jsem na ty zmiňované komponenty do Vašeho E-shopu a jak jsem počítal - tak to vyšlo na nějakých 17 tis. peněz :idea:.

Vlaky Zezulka píše: Přesně spočítáno: 17011 Kč
Vlaky Zezulka
Administrátor
 
Příspěvky: 151
Registrován: sob 02. bře 2013 1:08:38
Bydliště: Běleč nad orlicí 115

Re: Bezdrátový analog

Příspěvekod GSett » ned 26. led 2014 15:41:16

Dobrý den, děkuji za info - srovnání, potřebná informace: pořádný finanční rozdíl. Zdravím. Pro "začátečníka" info k nezaplacení....
GSett
 
Příspěvky: 26
Registrován: ned 26. led 2014 15:00:53

Re: Bezdrátový analog

Příspěvekod G_Zahrada » pon 27. led 2014 12:29:24

Vlaky Zezulka píše: Přesně spočítáno: 17011 Kč

To jste nemusel tak přesně......... :lol: :lol: :lol:
RC-analogový zahrádkář na zahradní železnici a domácí modelová železnice.
Modely Zahradní železnice má delší životnost než např. osobní automobil - nereziví.
Z důvodů neustálých změn pravidel fora (je to nemorální) jsem s tímto forem skončil.
G_Zahrada
 
Příspěvky: 303
Registrován: sob 09. bře 2013 10:50:43
Bydliště: Šalingrad

Re: Bezdrátový analog

Příspěvekod digitalista » pon 27. led 2014 15:32:55

Zdravím všechny diskutující.

Toto NENÍ set pro bezdrátový provoz analogu. To je prostě PRASÁRNA za 17 tisíc.
Ano, ovladač je Massoth a přijímač taky. Jedná se o plnohodnotné kompatibilní zařízení k centrálám Massoth. Ostatní neznám a ani nekomentuji.
Položme si ale otázku. K čemu to vlastně je ? Abych bezdrátově řídíl jednu lokomotivu a chodil pořád za ní abych ji mohl vypnout a jezdit s jinou, ke které musím stejně přijít a zapnout ji ?
Za ty peníze pořídím digitál..............................................
digitalista
 
Příspěvky: 189
Registrován: úte 27. srp 2013 10:44:13

Další

Zpět na Analog

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron


Sponzor fóra je firma Vlaky Zezulka


Blog Zahradní železnice blog-zahardni-zeleznice