Takhle tedy ne

o zahradní železnici

Takhle tedy ne

Příspěvekod G_Zahrada » čtv 25. črc 2013 9:00:50

Tak jsem byl na http://diskuze.modely.biz/viewtopic.php?f=36&t=7300 a pak jsem se koukal na doporučení (řešení) pisatele na http://tonek42.rajce.idnes.cz/Drezina/ :roll: :roll: . Zůstávám skutečně v údivu co jsou někteří lidé schopni vymyslet :roll: :roll:. Tak trochu to připomíná http://cs.wikipedia.org/wiki/Vajont_%28 ... %C3%A1z%29 nebo zapojení některých el. zařízení. Jediná výhoda je v tom, že to naštěstí nikoho neusmrtí. :P
RC-analogový zahrádkář na zahradní železnici a domácí modelová železnice.
Modely Zahradní železnice má delší životnost než např. osobní automobil - nereziví.
Z důvodů neustálých změn pravidel fora (je to nemorální) jsem s tímto forem skončil.
G_Zahrada
 
Příspěvky: 303
Registrován: sob 09. bře 2013 10:50:43
Bydliště: Šalingrad

Re: Takhle tedy ne

Příspěvekod GKarel » pon 14. dub 2014 12:40:44

Nevěděl jsem kam to dát, dám to jsem, titulek se hodí. Na víkendovém Intermodellbau se firmě Train Line ztratil, z vlastního stánku Handmuster nové parní
lokomotivy 99 6101. Firma Train Line nabízí za nalezení tohoto vzorku, tuto ozvučenou lokomotivu ze sériové výroby. To jsou věci. :shock:
GKarel
 
Příspěvky: 223
Registrován: sob 16. bře 2013 16:19:16

Re: Takhle tedy ne

Příspěvekod G_Zahrada » stř 16. dub 2014 7:15:32

No jo, taky jsem na to koukal na Train-line45. Tohle se krade buď na zakázku nebo ze zoufalství (není práce) anebo z blbosti - pachatel chce peníze, ukradne to, ale pak neví co s tím - kam to dál prodat. Tohle vypadá spíš na tu blbost - pokud byl model skutečně ukraden. Co v Evropě ten kapitalismus za 20 let udělal, tak to tu máme - vysoká nezaměstnanost a spoustu mimoevropských přivandrovalců, kteří jsou svým způsobem nevzdělavatelní - jiná mentalita a tradice. Tady ukradli model kvůli penězům, v Praze zapíchli taxikáře kvůli penězům.
Mnozí politici i manažeři podniků si neuvědomují, že je potřeba vytvářet praconí místa pro domorodce, aby se nemuselo krást a v horším případě i někoho zapichovat. (Další bude na blog-blábolníku)
PS: Když jsem hledal stránky Train Line45, tak je našel jednoduše jen Yahoo.de. Google.de se moc nedařilo a Seznam zrušil cizojazyčné vyhledávání což je zajisté určitě škoda (jinak má Seznam dobré vyhledávání). A Google.cz jsem raději nezkoušel abych nezjistil nějakou novou googlebombu. :P
Co je na tom opravdu svým způsobem vážné, že se to děje i v Německu s modelem, který není navíc na německé poměry až tak drahý.
Naposledy upravil G_Zahrada dne sob 03. kvě 2014 9:44:39, celkově upraveno 2
RC-analogový zahrádkář na zahradní železnici a domácí modelová železnice.
Modely Zahradní železnice má delší životnost než např. osobní automobil - nereziví.
Z důvodů neustálých změn pravidel fora (je to nemorální) jsem s tímto forem skončil.
G_Zahrada
 
Příspěvky: 303
Registrován: sob 09. bře 2013 10:50:43
Bydliště: Šalingrad

Re: Takhle tedy ne

Příspěvekod G_Zahrada » sob 03. kvě 2014 8:40:56

Tak policie stále nic nenašla (model - Train-Line45).........
RC-analogový zahrádkář na zahradní železnici a domácí modelová železnice.
Modely Zahradní železnice má delší životnost než např. osobní automobil - nereziví.
Z důvodů neustálých změn pravidel fora (je to nemorální) jsem s tímto forem skončil.
G_Zahrada
 
Příspěvky: 303
Registrován: sob 09. bře 2013 10:50:43
Bydliště: Šalingrad


Zpět na Jiné

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron


Sponzor fóra je firma Vlaky Zezulka


Blog Zahradní železnice blog-zahardni-zeleznice