Kolejiště bez plotu

o zahradní železnici

Kolejiště bez plotu

Příspěvekod G_Zahrada » pát 30. kvě 2014 16:27:12

Tohle je pěkné kolejiště - bez plotu. Mnohým se asi nebude líbit kýčovitý maják(nebo námořní světlomet) (mě taky ne), ale mě krom toho že je to model polní dráhy na tom fascinuje že je to bez plotu a skoro na návsi německého venkova a že ta všechna mosaz zůstává na místě bez toho že by se muselo něco hlídat. :o
Oficiální stránky tohoto modelu: Zahradní železnice. :mrgreen:
RC-analogový zahrádkář na zahradní železnici a domácí modelová železnice.
Modely Zahradní železnice má delší životnost než např. osobní automobil - nereziví.
Z důvodů neustálých změn pravidel fora (je to nemorální) jsem s tímto forem skončil.
G_Zahrada
 
Příspěvky: 303
Registrován: sob 09. bře 2013 10:50:43
Bydliště: Šalingrad

Re: Kolejiště bez plotu

Příspěvekod GKarel » pát 30. kvě 2014 21:43:11

To kolejiště znám, ten člověk mě zaujal tím, jak si na část tratě vyráběl rovné koleje s oblouků R1 LGB. Myslím, že na začátku dokonce používal nějaké plastové
koleje. Používá RC ovládání, takže je mu jedno jaké koleje má, žádný proud v nich není. Má to takové zvláštní, ale očividně ho to hodně baví.
GKarel
 
Příspěvky: 223
Registrován: sob 16. bře 2013 16:19:16

Re: Kolejiště bez plotu

Příspěvekod G_Zahrada » ned 01. čer 2014 16:27:05

On je příznivce "feldbahnu" - Polních železnic. Ty první metry má plastové, ale zbytek je nabarvená mosaz - zřejmě to koupil lacino na E-bay. :idea:
Tady je další pevné venkovní kolejiště bez plotu. Umíte si tohle u nás představit? :shock: :shock: :o
PS:Pro milovníky měřítka normálního rozchodu 1:28-32 T679.1 v pozadí v barvách SŽD.
RC-analogový zahrádkář na zahradní železnici a domácí modelová železnice.
Modely Zahradní železnice má delší životnost než např. osobní automobil - nereziví.
Z důvodů neustálých změn pravidel fora (je to nemorální) jsem s tímto forem skončil.
G_Zahrada
 
Příspěvky: 303
Registrován: sob 09. bře 2013 10:50:43
Bydliště: Šalingrad

Re: Kolejiště bez plotu

Příspěvekod G_Zahrada » úte 21. říj 2014 20:11:55

Další kolejiště skoro bez plotu. Čtvrtý obrázek ze začátku. :P :mrgreen:
RC-analogový zahrádkář na zahradní železnici a domácí modelová železnice.
Modely Zahradní železnice má delší životnost než např. osobní automobil - nereziví.
Z důvodů neustálých změn pravidel fora (je to nemorální) jsem s tímto forem skončil.
G_Zahrada
 
Příspěvky: 303
Registrován: sob 09. bře 2013 10:50:43
Bydliště: Šalingrad


Zpět na Jiné

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron


Sponzor fóra je firma Vlaky Zezulka


Blog Zahradní železnice blog-zahardni-zeleznice