První ročník 2014

... v Bělči

První ročník 2014

Příspěvekod Vlaky Zezulka » pon 05. kvě 2014 10:20:09

Dne 3.5.2014 proběhl první ročník srazu zahradníku G.
Prosím o napsání vašich názorů a připomínky na zlepšení pro druhý ročník.

Za vaše připomínky děkuji Zezulka Zdeněk
Vlaky Zezulka
Administrátor
 
Příspěvky: 151
Registrován: sob 02. bře 2013 1:08:38
Bydliště: Běleč nad orlicí 115

Re: První ročník 2014

Příspěvekod G_Zahrada » pon 05. kvě 2014 13:34:59

Vlaky Zezulka píše:Dne 3.5.2014 proběhl první ročník srazu zahradníku G.
Prosím o napsání vašich názorů a připomínky na zlepšení pro druhý ročník.

Za vaše připomínky děkuji Zezulka Zdeněk

Nepochybně byl skvělý. :P
RC-analogový zahrádkář na zahradní železnici a domácí modelová železnice.
Modely Zahradní železnice má delší životnost než např. osobní automobil - nereziví.
Z důvodů neustálých změn pravidel fora (je to nemorální) jsem s tímto forem skončil.
G_Zahrada
 
Příspěvky: 303
Registrován: sob 09. bře 2013 10:50:43
Bydliště: Šalingrad

Re: První ročník 2014

Příspěvekod GKarel » pon 05. kvě 2014 18:52:03

Za mě, veliká spokojenost, akorát musíme příště objednat lepší počasí. Doufám, že budou nějaké fotky.
GKarel
 
Příspěvky: 223
Registrován: sob 16. bře 2013 16:19:16

Re: První ročník 2014

Příspěvekod digitalista » stř 07. kvě 2014 10:31:51

Zdravím do Bělče. Pravda, počasí zrovna moc nepřálo, hlavně, že jsme nezmokli. Byla to docela legrace. Už příjezd, cesta, se kterou počítáte, je uzavřena sloupky, originální vpád přes zemědělské družstvo......po projití branky tipujete který z postávajících u kolejiště je Zezulka - ani jeden. Šéf sedí v prodejně ! Konečně poznáváte jednu známou tvář, pak druhou. Podle loko RhB FO tipujete dalšího nadšence. Povedlo se ! Jak legrační ! Telefonujeme si, píšeme si maily, posíláme si balíky a neznáme se, přestože stojíme vedle sebe téměř na stejné dlaždici. To bylo pro naši rodinu, kde se věnujeme zahradní železnici všichni, asi největším kouzlem setkání.
Pro všechny, se kterými jsme se bavili bych zde jednoduše odpověděl na jejich otázky jednoduše a stručně -
Na našem kolejišti se vstupné nevybírá, veřejně přístupné není, žádný kamenný ani internetový obchod nemám, vozidla, doplňky a všechno okolo zahradní železnice, co nabízím na výměnu nebo k prodeji, jsou z mé sbírky a nabízím je, protože máme asi nějakou úchylku na RhB.
Pokud máte nějaké dotazy, můžete nás kontaktovat. Kontakt (pouze mail) je na našich stránkách www.zahradnizeleznice.webz.cz.
Pokud se chcete přijet podívat, dát kafe a pokecat, není problém. Jezdíme když máme čas a je ideální počasí. Stručně řečeno - ve třicetistupňovém a větším vedru, dešti nebo zimě s Vámi na zahradě čas trávit nebudeme.
digitalista - Pavel Bydžovský

Jo, abych se vrátil k tématu. Pane Zezulka, nechal bych tomu "volný pruběh". Většinou, když se něco moc plánuje, tak to nevýjde..........
digitalista
 
Příspěvky: 189
Registrován: úte 27. srp 2013 10:44:13

Re: První ročník 2014

Příspěvekod G_Zahrada » stř 07. kvě 2014 17:08:42

digitalista píše:
Jo, abych se vrátil k tématu. Pane Zezulka, nechal bych tomu "volný pruběh". Většinou, když se něco moc plánuje, tak to nevýjde..........

Tak nějak - dík tomu jsem tam taky nebyl....... :? Doufám, že v příštím ročníku bude účast mojí maličkosti lepší...... :idea:
RC-analogový zahrádkář na zahradní železnici a domácí modelová železnice.
Modely Zahradní železnice má delší životnost než např. osobní automobil - nereziví.
Z důvodů neustálých změn pravidel fora (je to nemorální) jsem s tímto forem skončil.
G_Zahrada
 
Příspěvky: 303
Registrován: sob 09. bře 2013 10:50:43
Bydliště: Šalingrad

Re: První ročník 2014

Příspěvekod pepaamisa » pát 09. kvě 2014 21:22:02

Za mě taky kladné hodnocení, jen jsem se trošku styděl, když mi jeden kolega jmenoval typy lokomotiv a já si některé ani nedokázal vybavit :oops: , pak jste mě dostali s tím, že automatické spřáhlo lze spojovat a rozpojovat i s vozy s protihákem :) nebo nápad zpevnění stěrku v kolejovém svršku stavební penetrací typu Sokrat. Vše hned odzkouším. No a snad jen škoda, že jsem si v té zimě nestihli říct více věcí. Moc se mi líbil návrh vlastního kondenzátoru za pár korun pana Holešovského nebo jeho traťová telefonní budka. Z celého setkání mám dobrý dojem jen mě mrzí, že jsem se určitě zapomněl na něco zeptat nebo jsem nebyl u toho, když jste rozebírali něco nad čím si budu lámat hlavu za pár dní :lol:
pepaamisa
 
Příspěvky: 49
Registrován: ned 19. led 2014 14:53:19

Re: První ročník 2014

Příspěvekod digitalista » pon 12. kvě 2014 9:55:57

pepaamisa píše:Za mě taky kladné hodnocení, jen jsem se trošku styděl, když mi jeden kolega jmenoval typy lokomotiv a já si některé ani nedokázal vybavit :oops: , pak jste mě dostali s tím, že automatické spřáhlo lze spojovat a rozpojovat i s vozy s protihákem :) nebo nápad zpevnění stěrku v kolejovém svršku stavební penetrací typu Sokrat. Vše hned odzkouším. No a snad jen škoda, že jsem si v té zimě nestihli říct více věcí. Moc se mi líbil návrh vlastního kondenzátoru za pár korun pana Holešovského nebo jeho traťová telefonní budka. Z celého setkání mám dobrý dojem jen mě mrzí, že jsem se určitě zapomněl na něco zeptat nebo jsem nebyl u toho, když jste rozebírali něco nad čím si budu lámat hlavu za pár dní :lol:


No jo, času zrovna moc nebylo a počasí dlouhým debatám taky moc nenahrávalo. Jinak tady je ta penetrace Sokrat. Neředím ji,leju opravdu tence a raději několikrát opakuji.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
digitalista
 
Příspěvky: 189
Registrován: úte 27. srp 2013 10:44:13

Re: První ročník 2014

Příspěvekod Vlaky Zezulka » úte 13. kvě 2014 19:21:43

Přidal jsem na blog první fotky se srazu http://www.vlakyzezulka.cz/blog/sraz-zahradniku-g-1-rornik/
Vlaky Zezulka
Administrátor
 
Příspěvky: 151
Registrován: sob 02. bře 2013 1:08:38
Bydliště: Běleč nad orlicí 115

Re: První ročník 2014

Příspěvekod lokomotiva-g » stř 28. kvě 2014 20:29:00

Na srazu jsem byl, byl super. Jen by jsem na příští rok doporučil soutěž o nejlepší donesený model.
Asi pan Zezulka by měl vymyslet odměnu k motivaci. :?:
lokomotiva-g
 
Příspěvky: 18
Registrován: stř 28. kvě 2014 19:42:22

Re: První ročník 2014

Příspěvekod G_Zahrada » čtv 29. kvě 2014 13:31:38

lokomotiva-g píše:Na srazu jsem byl, byl super. Jen by jsem na příští rok doporučil soutěž o nejlepší donesený model.
Asi pan Zezulka by měl vymyslet odměnu k motivaci. :?:

To myslíte vážně nebo si děláte legraci?
RC-analogový zahrádkář na zahradní železnici a domácí modelová železnice.
Modely Zahradní železnice má delší životnost než např. osobní automobil - nereziví.
Z důvodů neustálých změn pravidel fora (je to nemorální) jsem s tímto forem skončil.
G_Zahrada
 
Příspěvky: 303
Registrován: sob 09. bře 2013 10:50:43
Bydliště: Šalingrad

Další

Zpět na Sraz zahradníku G

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron


Sponzor fóra je firma Vlaky Zezulka


Blog Zahradní železnice blog-zahardni-zeleznice