První ročník 2014

... v Bělči

Re: První ročník 2014

Příspěvekod digitalista » čtv 29. kvě 2014 16:28:19

lokomotiva-g píše:Na srazu jsem byl, byl super. Jen by jsem na příští rok doporučil soutěž o nejlepší donesený model.
Asi pan Zezulka by měl vymyslet odměnu k motivaci. :?:


Proč pan Zezulka ? Soutěž je Váš nápad a celou včetně odměny můžete klidně organizovat Vy..... :roll:
digitalista
 
Příspěvky: 189
Registrován: úte 27. srp 2013 10:44:13

Re: První ročník 2014

Příspěvekod radek » pát 30. kvě 2014 10:51:25

Nevím jestli soutěž, ale sraz řekněme "méně obvyklých" modelů je podle mne dobrý nápad. A jestli k tomu někdo vypíše cenu to už je jedno. Myslím, že největší odměna a to pro všechny, nejen pro vítěze, bude vidět ty zajímavé modely...
radek
 
Příspěvky: 51
Registrován: pon 19. kvě 2014 12:52:25

Re: První ročník 2014

Příspěvekod G_Zahrada » ned 01. čer 2014 5:40:55

radek píše:Nevím jestli soutěž, ale sraz řekněme "méně obvyklých" modelů je podle mne dobrý nápad. A jestli k tomu někdo vypíše cenu to už je jedno. Myslím, že největší odměna a to pro všechny, nejen pro vítěze, bude vidět ty zajímavé modely...

Mňo jestli máte na mysli třeba HGe4/4 od G-Karla (vlastnoruční výroba), tak je to uřčitě zajímavé. Pokud by to byl model řekněme od Ed-Gartenbahn - (ty jsou taky pěkné), pak by to byla spíš přehlídka peněz, respektive taková "VC F1 Monte Carlo" v Bělči. :idea: :lol:
Včil nevím kterou variantu máte na mysli. :? Pokud by to byla "VC F1 Monte Carlo" v Bělči (této soutěže bych se účastnil jen jako "čumil"), pak asi musely být věcné ceny pro první tři v pořadí a né zas nějaké ledajaké. :lol:
A je otázka co by "na to" p. Zezulka. :?:
RC-analogový zahrádkář na zahradní železnici a domácí modelová železnice.
Modely Zahradní železnice má delší životnost než např. osobní automobil - nereziví.
Z důvodů neustálých změn pravidel fora (je to nemorální) jsem s tímto forem skončil.
G_Zahrada
 
Příspěvky: 303
Registrován: sob 09. bře 2013 10:50:43
Bydliště: Šalingrad

Re: První ročník 2014

Příspěvekod Vlaky Zezulka » ned 01. čer 2014 9:27:03

digitalista píše:
lokomotiva-g píše:Na srazu jsem byl, byl super. Jen by jsem na příští rok doporučil soutěž o nejlepší donesený model.
Asi pan Zezulka by měl vymyslet odměnu k motivaci. :?:


Proč pan Zezulka ? Soutěž je Váš nápad a celou včetně odměny můžete klidně organizovat Vy..... :roll:


Dobrý den modeláři tak jsem vyhlásil soutěž pro rok 2015 http://www.forumzahradnizeleznice.cz/viewtopic.php?f=34&t=84
Vlaky Zezulka
Administrátor
 
Příspěvky: 151
Registrován: sob 02. bře 2013 1:08:38
Bydliště: Běleč nad orlicí 115

Re: První ročník 2014

Příspěvekod radek » ned 01. čer 2014 10:59:28

Měl jsem samozřejmě na mysli VLASTNÍ stavbu nebo přestavbu, ne nákup nějakého malosériového modelu. I když profi malosériovky na koukání, taky nejsou od věci, ale pak už není v čem soutěžit...
radek
 
Příspěvky: 51
Registrován: pon 19. kvě 2014 12:52:25

Re: První ročník 2014

Příspěvekod G_Zahrada » ned 01. čer 2014 15:45:21

radek píše:Měl jsem samozřejmě na mysli VLASTNÍ stavbu nebo přestavbu, ne nákup nějakého malosériového modelu. I když profi malosériovky na koukání, taky nejsou od věci, ale pak už není v čem soutěžit...

Tak to pak jo. :P Ale udělat nějakou modelově železniční soutěž to není jen tak. :idea: Jen tak zkusmo (nechci tady dělat ze sebe chytrého): Znáte trošičku soutěžní pravidla - mám na mysli rozdělení bodového hodnocení? Soutěžil jste někdo tady s nějakým žel. modelem?
Koukám že p. Zezulka hodil rukavici, ale aby se z toho nakonec nevyklubala třeba "šibenice" z důvodu použití soutěžních pravidel. :lol: Raději pošlu p. Zezulkovi "Soutěžní pravidla" ať to tady třeba vystaví. :lol:
RC-analogový zahrádkář na zahradní železnici a domácí modelová železnice.
Modely Zahradní železnice má delší životnost než např. osobní automobil - nereziví.
Z důvodů neustálých změn pravidel fora (je to nemorální) jsem s tímto forem skončil.
G_Zahrada
 
Příspěvky: 303
Registrován: sob 09. bře 2013 10:50:43
Bydliště: Šalingrad

Re: První ročník 2014

Příspěvekod Vlaky Zezulka » ned 01. čer 2014 20:07:18

G_Zahrada píše:
radek píše:Měl jsem samozřejmě na mysli VLASTNÍ stavbu nebo přestavbu, ne nákup nějakého malosériového modelu. I když profi malosériovky na koukání, taky nejsou od věci, ale pak už není v čem soutěžit...

Tak to pak jo. :P Ale udělat nějakou modelově železniční soutěž to není jen tak. :idea: Jen tak zkusmo (nechci tady dělat ze sebe chytrého): Znáte trošičku soutěžní pravidla - mám na mysli rozdělení bodového hodnocení? Soutěžil jste někdo tady s nějakým žel. modelem?
Koukám že p. Zezulka hodil rukavici, ale aby se z toho nakonec nevyklubala třeba "šibenice" z důvodu použití soutěžních pravidel. :lol: Raději pošlu p. Zezulkovi "Soutěžní pravidla" ať to tady třeba vystaví. :lol:


Nejsme žádném modelářským klubu tak pravidla nemáme, o nejlepším modelu v obou kategorii rozhodnou samy účastníci srazu.
Vlaky Zezulka
Administrátor
 
Příspěvky: 151
Registrován: sob 02. bře 2013 1:08:38
Bydliště: Běleč nad orlicí 115

Re: První ročník 2014

Příspěvekod lokomotiva-g » ned 01. čer 2014 20:23:32

G_Zahrada píše:
radek píše:Měl jsem samozřejmě na mysli VLASTNÍ stavbu nebo přestavbu, ne nákup nějakého malosériového modelu. I když profi malosériovky na koukání, taky nejsou od věci, ale pak už není v čem soutěžit...

Tak to pak jo. :P Ale udělat nějakou modelově železniční soutěž to není jen tak. :idea: Jen tak zkusmo (nechci tady dělat ze sebe chytrého): Znáte trošičku soutěžní pravidla - mám na mysli rozdělení bodového hodnocení? Soutěžil jste někdo tady s nějakým žel. modelem?
Koukám že p. Zezulka hodil rukavici, ale aby se z toho nakonec nevyklubala třeba "šibenice" z důvodu použití soutěžních pravidel. :lol: Raději pošlu p. Zezulkovi "Soutěžní pravidla" ať to tady třeba vystaví. :lol:


Já nevím jak vy!!! Ale mě zajímá že se sejdou zajímavé modely, co kdo vykutí doma na stole. A můžu se pokochat své oči a mysl. Domnívám se že hlavně jde o účast.

A ne jak píše náš oblíbený Zahrada_G pravidla modelářského svazu.
lokomotiva-g
 
Příspěvky: 18
Registrován: stř 28. kvě 2014 19:42:22

Re: První ročník 2014

Příspěvekod digitalista » ned 01. čer 2014 21:12:10

lokomotiva-g píše:
G_Zahrada píše:
radek píše:Měl jsem samozřejmě na mysli VLASTNÍ stavbu nebo přestavbu, ne nákup nějakého malosériového modelu. I když profi malosériovky na koukání, taky nejsou od věci, ale pak už není v čem soutěžit...

Tak to pak jo. :P Ale udělat nějakou modelově železniční soutěž to není jen tak. :idea: Jen tak zkusmo (nechci tady dělat ze sebe chytrého): Znáte trošičku soutěžní pravidla - mám na mysli rozdělení bodového hodnocení? Soutěžil jste někdo tady s nějakým žel. modelem?
Koukám že p. Zezulka hodil rukavici, ale aby se z toho nakonec nevyklubala třeba "šibenice" z důvodu použití soutěžních pravidel. :lol: Raději pošlu p. Zezulkovi "Soutěžní pravidla" ať to tady třeba vystaví. :lol:


Já nevím jak vy!!! Ale mě zajímá že se sejdou zajímavé modely, co kdo vykutí doma na stole. A můžu se pokochat své oči a mysl. Domnívám se že hlavně jde o účast.

A ne jak píše náš oblíbený Zahrada_G pravidla modelářského svazu.


.....hergot, chlapi nechte toho, to jste družstevníci?.......... :lol: :lol: :lol:
digitalista
 
Příspěvky: 189
Registrován: úte 27. srp 2013 10:44:13

Re: První ročník 2014

Příspěvekod G_Zahrada » pon 02. čer 2014 17:42:55

Vlaky Zezulka píše:Nejsme žádném modelářským klubu tak pravidla nemáme, o nejlepším modelu v obou kategorii rozhodnou samy účastníci srazu.

lokomotiva-g píše:Já nevím jak vy!!! Ale mě zajímá že se sejdou zajímavé modely, co kdo vykutí doma na stole. A můžu se pokochat své oči a mysl. Domnívám se že hlavně jde o účast.
A ne jak píše náš oblíbený Zahrada_G pravidla modelářského svazu.

No já jen aby si pak veřejnost neříkala, že je to jak v Járovi Cimrmanovi (operetní freska Proso) - sejdou se ve Vídni operetní skladatelé - pochválí si svá vlastní díla a rozdělí se o ceny. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Nebo aby to nebylo podle J. Grossmanna+M. Šimka: Známky pak dával(i) z hlavy podle váhy nůše. Kdo přinesl trávu povadlou, dostal poznámku, že je drzý.... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
PS: Samozřejmě si to udělejte jak chcete.
RC-analogový zahrádkář na zahradní železnici a domácí modelová železnice.
Modely Zahradní železnice má delší životnost než např. osobní automobil - nereziví.
Z důvodů neustálých změn pravidel fora (je to nemorální) jsem s tímto forem skončil.
G_Zahrada
 
Příspěvky: 303
Registrován: sob 09. bře 2013 10:50:43
Bydliště: Šalingrad

Předchozí

Zpět na Sraz zahradníku G

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron


Sponzor fóra je firma Vlaky Zezulka


Blog Zahradní železnice blog-zahardni-zeleznice