LGB- lepidlo, barvy, materiály, ...

Pochlubte se jak tvoříte a přetváříte :-)

LGB- lepidlo, barvy, materiály, ...

Příspěvekod Rupert von Kracmar » pon 17. lis 2014 15:28:09

Nazdar Pánové,
má někdo povědomí z jaké umělé hmoty dnes LGB vyrábí modely? Čím jste je lepily, či barvily? Já se pídil po fórech a nešel jsem, že by měli být vyrobeny z polykarbonátu, což je odolný plast. Lepidlo se doporučuje Technikoll 8008. Já jsem zkoušel lepit lepidlem na tvrdé plasty. A zatím úspěšně. Umělá hmota je rozpustná toulénem. Podělte se o zkušenosti, protože nároky na trvale venku provozované modely jsou značné. UVčko je prevít.
Děkuji za odpovědi.
Zahradník
Rupert von Kracmar
 
Příspěvky: 25
Registrován: pát 07. lis 2014 16:08:11
Bydliště: kroměřížsko

Re: LGB- lepidlo, barvy, materiály, ...

Příspěvekod G_Zahrada » úte 18. lis 2014 17:10:43

Rupert von Kracmar píše:Nazdar Pánové,
má někdo povědomí z jaké umělé hmoty dnes LGB vyrábí modely? Čím jste je lepily, či barvily? Já se pídil po fórech a nešel jsem, že by měli být vyrobeny z polykarbonátu, což je odolný plast. Lepidlo se doporučuje Technikoll 8008. Já jsem zkoušel lepit lepidlem na tvrdé plasty. A zatím úspěšně. Umělá hmota je rozpustná toulénem. Podělte se o zkušenosti, protože nároky na trvale venku provozované modely jsou značné. UVčko je prevít.
Děkuji za odpovědi.
Zahradník

Tady je to v diskusi.
RC-analogový zahrádkář na zahradní železnici a domácí modelová železnice.
Modely Zahradní železnice má delší životnost než např. osobní automobil - nereziví.
Z důvodů neustálých změn pravidel fora (je to nemorální) jsem s tímto forem skončil.
G_Zahrada
 
Příspěvky: 303
Registrován: sob 09. bře 2013 10:50:43
Bydliště: Šalingrad


Zpět na Stavby, přestavby a úpravy vozidel

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron


Sponzor fóra je firma Vlaky Zezulka


Blog Zahradní železnice blog-zahardni-zeleznice