E10 LGB

Re: E10 LGB

Příspěvekod G_Zahrada » pát 22. lis 2013 9:01:13

digitalista píše:Moje "databáze" lidí, se kterými jsem kdy komunikoval ohledně zahradní železnice má 243 jmen.....

Ne že bych chtěl rejpat, ale kolik z nich má nějaké skutečné půdní nebo zahradní kolejiště? Pokud si někdo strčí model do vitríny a kouká na něj tak ještě myslím není "zahradník". Dobře tedy, může nás reálných "LGB+Piko-zahradníků" (co jezdí na půdě nebo na zahradě) být 50-80? :P
Pokud bych to vzal statisticky: Máme 14 krajů a na Jižní Moravě je nás cca 7-8 lidí co jezdí na venkovním (půdním) kolejišti zahradní železnice, tak mi to vychází na 98-112 uživatelů. Ale to je jen statistika - jak říkal Felix Holcman ve své skeči: ...a jak můžete vědět, že Jouda vypije 3 piva? Když vypije Jouda 3 piva, tak to já udělám 4 piva..... :P :lol:
Těžko říci zda do toho počtu také zařadit také restauranty typu Výtopna (5?)- zde je to ryze komerční záležitost, kde se na nějakou modelovost moc nekouká. :idea:
Jinak jsem to převedl do jiného tématu: Kolik nás je?
Naposledy upravil G_Zahrada dne čtv 04. pro 2014 15:45:31, celkově upraveno 1
RC-analogový zahrádkář na zahradní železnici a domácí modelová železnice.
Modely Zahradní železnice má delší životnost než např. osobní automobil - nereziví.
Z důvodů neustálých změn pravidel fora (je to nemorální) jsem s tímto forem skončil.
G_Zahrada
 
Příspěvky: 303
Registrován: sob 09. bře 2013 10:50:43
Bydliště: Šalingrad

Re: E10 LGB

Příspěvekod Vlaky Zezulka » pát 22. lis 2013 22:28:09

Taky by bylo dobré kdyby se aspoň 10tina z 243 jmen se připojila do fora :!:
A rozdělila se svými zkušenostmi. :idea: :arrow: :?:
Vlaky Zezulka
Administrátor
 
Příspěvky: 151
Registrován: sob 02. bře 2013 1:08:38
Bydliště: Běleč nad orlicí 115

Re: E10 LGB

Příspěvekod G_Zahrada » sob 23. lis 2013 11:12:24

Vlaky Zezulka píše:Taky by bylo dobré kdyby se aspoň 10tina z 243 jmen se připojila do fora :!:
A rozdělila se svými zkušenostmi. :idea: :arrow: :?:

To je fakt.... :P Zřejmě o nás asi neví anebo jak jeden z mých kolegů říká: "asi hroutí ty miliony". :lol: Takže asi nemají čas. :P Jo a tady je ta E10 - recenze v němčině. Obrázky jsou naštěstí v mezinárodním jazyce stavitelů pojezdů. Celkově je to katastrofa LGB, protože druhé dva motory do podvozků namontovat pořádně nelze, což značně omezuje trakční vlastnosti modelu loko.
RC-analogový zahrádkář na zahradní železnici a domácí modelová železnice.
Modely Zahradní železnice má delší životnost než např. osobní automobil - nereziví.
Z důvodů neustálých změn pravidel fora (je to nemorální) jsem s tímto forem skončil.
G_Zahrada
 
Příspěvky: 303
Registrován: sob 09. bře 2013 10:50:43
Bydliště: Šalingrad

Re: E10 LGB

Příspěvekod G_Zahrada » úte 14. led 2014 9:49:57

G_Zahrada píše:
Vlaky Zezulka píše:Taky by bylo dobré kdyby se aspoň 10tina z 243 jmen se připojila do fora :!:
A rozdělila se svými zkušenostmi. :idea: :arrow: :?:

To je fakt.... :P Zřejmě o nás asi neví anebo jak jeden z mých kolegů říká: "asi hroutí ty miliony". :lol: Takže asi nemají čas. :P Jo a tady je ta E10 - recenze v němčině. Obrázky jsou naštěstí v mezinárodním jazyce stavitelů pojezdů. Celkově je to katastrofa LGB, protože druhé dva motory do podvozků namontovat pořádně nelze, což značně omezuje trakční vlastnosti modelu loko.

Ještě jsem koukal na tu recenzi E10. Zřejmě je to tak rozrušilo, že jim to LGB-forum (server) nějak nejede. :? Snad to zas zprovozní.
RC-analogový zahrádkář na zahradní železnici a domácí modelová železnice.
Modely Zahradní železnice má delší životnost než např. osobní automobil - nereziví.
Z důvodů neustálých změn pravidel fora (je to nemorální) jsem s tímto forem skončil.
G_Zahrada
 
Příspěvky: 303
Registrován: sob 09. bře 2013 10:50:43
Bydliště: Šalingrad

Re: E10 LGB

Příspěvekod Vlaky Zezulka » čtv 23. led 2014 22:19:14

Nová lokomotiva DB - BR 139, bude lepší model než předešlí model E10. Na lokomotivě BR 139 bude nový podvozek a bude už v základu ozvučená. A v digitální rozhraní.
Lokomotivou se dá jezdit po analogovém a digitálním kolejišti.

20755.jpg


I cena za kompletní lokomotivu je příjemná, i při vysokém kurzu od ČNB
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Vlaky Zezulka
Administrátor
 
Příspěvky: 151
Registrován: sob 02. bře 2013 1:08:38
Bydliště: Běleč nad orlicí 115

Re: E10 LGB

Příspěvekod G_Zahrada » pát 24. led 2014 8:47:38

Vlaky Zezulka píše:Nová lokomotiva DB - BR 139, bude lepší model než předešlí model E10. Na lokomotivě BR 139 bude nový podvozek a bude už v základu ozvučená. A v digitální rozhraní.
Lokomotivou se dá jezdit po analogovém a digitálním kolejišti.

20755.jpg


I cena za kompletní lokomotivu je příjemná, i při vysokém kurzu od ČNB

Už jsem na to koukal na LGB. Zřejmě konečně zjistili, že takto poskládaný pojezd je na houby. :lol:
RC-analogový zahrádkář na zahradní železnici a domácí modelová železnice.
Modely Zahradní železnice má delší životnost než např. osobní automobil - nereziví.
Z důvodů neustálých změn pravidel fora (je to nemorální) jsem s tímto forem skončil.
G_Zahrada
 
Příspěvky: 303
Registrován: sob 09. bře 2013 10:50:43
Bydliště: Šalingrad

Re: E10 LGB

Příspěvekod Vlaky Zezulka » sob 06. čer 2015 21:29:00

Fotky elektrické lokomotivy 139
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Vlaky Zezulka
Administrátor
 
Příspěvky: 151
Registrován: sob 02. bře 2013 1:08:38
Bydliště: Běleč nad orlicí 115

Předchozí

Zpět na LGB lokomotivy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník



Sponzor fóra je firma Vlaky Zezulka


Blog Zahradní železnice blog-zahardni-zeleznice