Kolejiště Černá za Bory

Re: Kolejiště Černá za Bory

Příspěvekod G_Zahrada » čtv 29. kvě 2014 19:35:30

lokomotiva-g píše:
G_Zahrada píše:
lokomotiva-g píše:Pane Zahrado-G velice by jsem vás poprosil, aby jste také natočil své video se svého kolejiště. A podělil o své zkušenosti od roku 2003!!!

Obrázky jsou v galerii.


Ale, žádné video nemáte :!: :!:

To máte pravdu. To víte, někteří lidé mají kameru a jiní zase nemají kameru. Bohužel já patřím k těm co kameru prostě nemají a věřte tomu dá se bez toho žít. :lol: Pokud vám nestačí galerie modelů můžete nás poctít Vaší velectěnou návštevou v připravovaných termínech a můžem to probrat co Vás trápí. Pokud budete mít s sebou kameru můžete si to (zahradní železnici) natočit na památku. :mrgreen:
Navíc umístit video na internet tak aby bylo vždy dostupné všem jeho uživatelům je i docela problém. Musíte mít dostatečně silný server, dobře umístěný na síti, dobré připojení a také správné vybavení počítače což může být v dnešním nekompaktibilním internetu jistý problém. :?
PS: Rád bych jezdil každou neděli v červenci i srpnu, ale nevím jak se budou věci celkově dařit. :idea: Jinak osobně některá videa nemohu přehrát. :idea:
RC-analogový zahrádkář na zahradní železnici a domácí modelová železnice.
Modely Zahradní železnice má delší životnost než např. osobní automobil - nereziví.
Z důvodů neustálých změn pravidel fora (je to nemorální) jsem s tímto forem skončil.
G_Zahrada
 
Příspěvky: 303
Registrován: sob 09. bře 2013 10:50:43
Bydliště: Šalingrad

Předchozí

Zpět na Neveřejné

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron


Sponzor fóra je firma Vlaky Zezulka


Blog Zahradní železnice blog-zahardni-zeleznice