Ložisková kola LGB

o zahradní železnici

Ložisková kola LGB

Příspěvekod digitalista » sob 05. říj 2013 22:38:00

V poslední době jsem osvětloval několik vozů a byl jsem překvapen velmi špatnou kvalitou kol.
Vždy na jedné nápravě je jedno dobré až velmi dobré a druhé rachotí, mlátí se, jak kdyby bylo ložisko špatné a některé se i zasekává.
Je zajímavé, že na vozech standartně vybavených ložiskovými koly tento problém není. Že by dávali do pytlíků nepodařené kusy ?
digitalista
 
Příspěvky: 189
Registrován: úte 27. srp 2013 10:44:13

Re: Ložisková kola LGB

Příspěvekod G_Zahrada » ned 06. říj 2013 5:28:43

Co znamená časově "v poslední době" ?
RC-analogový zahrádkář na zahradní železnici a domácí modelová železnice.
Modely Zahradní železnice má delší životnost než např. osobní automobil - nereziví.
Z důvodů neustálých změn pravidel fora (je to nemorální) jsem s tímto forem skončil.
G_Zahrada
 
Příspěvky: 303
Registrován: sob 09. bře 2013 10:50:43
Bydliště: Šalingrad

Re: Ložisková kola LGB

Příspěvekod digitalista » stř 09. říj 2013 21:21:04

V poslední době myslím v letošním roce. Kola byla koupena od různých prodejců, určitě se nejednalo o stejnou sérii.
digitalista
 
Příspěvky: 189
Registrován: úte 27. srp 2013 10:44:13

Re: Ložisková kola LGB

Příspěvekod G_Zahrada » pát 11. říj 2013 0:12:04

V poslední době myslím v letošním roce. Kola byla koupena od různých prodejců, určitě se nejednalo o stejnou sérii.[/quote]
To je zajímavá zpráva. Moje maličkost má ještě nějaké zásoby jako ND či stavební suroviny z minulých let, takže jsem letos nic nekupoval.............a jestli to dělají podle ISO.......... :lol:
RC-analogový zahrádkář na zahradní železnici a domácí modelová železnice.
Modely Zahradní železnice má delší životnost než např. osobní automobil - nereziví.
Z důvodů neustálých změn pravidel fora (je to nemorální) jsem s tímto forem skončil.
G_Zahrada
 
Příspěvky: 303
Registrován: sob 09. bře 2013 10:50:43
Bydliště: Šalingrad


Zpět na Jiné

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

cron


Sponzor fóra je firma Vlaky Zezulka


Blog Zahradní železnice blog-zahardni-zeleznice