LGB-China

LGB-China

Příspěvekod G_Zahrada » pon 25. lis 2013 20:29:13

Viděl jste někdo tohle: LGB-China? :? Má to označení správy dráhy TB (asi Thüringer Bahn - Durynská dráha). Ceny jsou sice o něco nižší než u LGB, ale o mnoho ne a když jsem se ptal na dodací lhůty - tak mě to spíš odradilo. :? :roll:
Jinak další sortiment je omezen na Reko-sasáky, dvouosý Za (spíš vhodný na RhB) a lokomotiva BR99 HSB (1C1), také označená TB. Koleje jsou celoplastové. Napájecí trafo není, protože model BR99 je na RC ovládání a napájecí baterie se vkládají přímo do modelu....
Zkrátka China.
Naposledy upravil G_Zahrada dne stř 27. lis 2013 8:52:17, celkově upraveno 1
RC-analogový zahrádkář na zahradní železnici a domácí modelová železnice.
Modely Zahradní železnice má delší životnost než např. osobní automobil - nereziví.
Z důvodů neustálých změn pravidel fora (je to nemorální) jsem s tímto forem skončil.
G_Zahrada
 
Příspěvky: 303
Registrován: sob 09. bře 2013 10:50:43
Bydliště: Šalingrad

Re: LGB-China

Příspěvekod GKarel » úte 26. lis 2013 10:55:29

Já jsem je viděl poprvé asi před dvěma lety. Nějaký prodejce je potom u nás různě nabízel, naposledy na diskuzním fóru Modely.biz. V Německu to používají i na
různé přestavby. Jsou to hodně přesné kopie LGB, ale asi z nějakého levnějšího materiálu. A ta lokomotiva prý nic moc. Údajně v Hong Kongu to vyjde na pár
stovek korun.
GKarel
 
Příspěvky: 223
Registrován: sob 16. bře 2013 16:19:16

Re: LGB-China

Příspěvekod digitalista » úte 26. lis 2013 11:00:36

Tak toto jsem viděl a vozy měl dokonce v ruce. Vypadá to celkem slušně. Bohužel, nevite z jakého to je plastu a co to časem udělá.
digitalista
 
Příspěvky: 189
Registrován: úte 27. srp 2013 10:44:13

Re: LGB-China

Příspěvekod G_Zahrada » stř 27. lis 2013 21:54:37

Vám se i líbí? :? Mňo nejzajímavější je asi ta dvouosá Za a čtyřnápravové Pao na úpravy a přestavby. Jinak je to spíš na houby, protože to u nás nejezdilo a ani nejezdí. Také cena je u našich prodejců relativně vysoká. :?
RC-analogový zahrádkář na zahradní železnici a domácí modelová železnice.
Modely Zahradní železnice má delší životnost než např. osobní automobil - nereziví.
Z důvodů neustálých změn pravidel fora (je to nemorální) jsem s tímto forem skončil.
G_Zahrada
 
Příspěvky: 303
Registrován: sob 09. bře 2013 10:50:43
Bydliště: Šalingrad

Re: LGB-China

Příspěvekod digitalista » stř 27. lis 2013 22:28:46

G_Zahrada píše:Vám se i líbí? :? Mňo nejzajímavější je asi ta dvouosá Za a čtyřnápravové Pao na úpravy a přestavby. Jinak je to spíš na houby, protože to u nás nejezdilo a ani nejezdí. Také cena je u našich prodejců relativně vysoká. :?

Mě tyto modely celkem nezajímají. Kdysi jsem viděl celý set parní loko ala HSB 99 6001 + 2 vozy nové za 110,-Eur, kdybych byl zapálený modelář, asi bych do toho šel. Ceny jsou takové, jaké jsou. S tím asi nic neuděláme..........
digitalista
 
Příspěvky: 189
Registrován: úte 27. srp 2013 10:44:13

Re: LGB-China

Příspěvekod G_Zahrada » čtv 08. kvě 2014 7:59:01

digitalista píše:
G_Zahrada píše:Vám se i líbí? :? Mňo nejzajímavější je asi ta dvouosá Za a čtyřnápravové Pao na úpravy a přestavby. Jinak je to spíš na houby, protože to u nás nejezdilo a ani nejezdí. Také cena je u našich prodejců relativně vysoká. :?

Mě tyto modely celkem nezajímají. Kdysi jsem viděl celý set parní loko ala HSB 99 6001 + 2 vozy nové za 110,-Eur, kdybych byl zapálený modelář, asi bych do toho šel. Ceny jsou takové, jaké jsou. S tím asi nic neuděláme..........

Tak sem na to koukal jak se k tomu staví na západ od nás. Používají to na přestavby vozidel zahradní železnice, (levný nákup - a nedolitky - kazy na skříních a podvozcích) protože to lze celkem jinak snadno upravovat. Modely China samotné zřejmě nikdo moc z německých zahradníků neprovozuje.
RC-analogový zahrádkář na zahradní železnici a domácí modelová železnice.
Modely Zahradní železnice má delší životnost než např. osobní automobil - nereziví.
Z důvodů neustálých změn pravidel fora (je to nemorální) jsem s tímto forem skončil.
G_Zahrada
 
Příspěvky: 303
Registrován: sob 09. bře 2013 10:50:43
Bydliště: Šalingrad

Re: LGB-China

Příspěvekod GKarel » ned 11. kvě 2014 10:26:12

Protože jeden z těch čínských vozů je celkem slušná kopie zavřeného vozu RhB Gbk , dávám odkaz jak takový vůz vypadá po lehké úpravě.
http://rhbgartenbahn.ch/?page=rhb_gbk-v
GKarel
 
Příspěvky: 223
Registrován: sob 16. bře 2013 16:19:16

Re: LGB-China

Příspěvekod GKarel » ned 11. kvě 2014 10:45:10

Těch přestaveb čínských vozů jsem našel velkou spoustu, ale tady tento Freestyle RhB, do toho bych možná šel. Základ je ten čínský sasák.
http://lgbfreundesaar.kostenloses-forum.be/lgbfreundesaar-beitrag4236.html
GKarel
 
Příspěvky: 223
Registrován: sob 16. bře 2013 16:19:16

Re: LGB-China

Příspěvekod G_Zahrada » pon 12. kvě 2014 21:36:39

GKarel píše:Těch přestaveb čínských vozů jsem našel velkou spoustu, ale tady tento Freestyle RhB, do toho bych možná šel. Základ je ten čínský sasák.
http://lgbfreundesaar.kostenloses-forum.be/lgbfreundesaar-beitrag4236.html

To je přímo čertovké řešení. :twisted: Lepší model tohohle vozu je na stránkách Ed's.
Konkrétně nabídka vozidel RhB+FO. RhB ABe 4/4 III 51 – 56 nemá aktuálně nabídce, ale existující model Ed's je skutečně zajímavý. :P Taky jste částečně podle něj stavěl svoji HGe4/4 že jo?
RC-analogový zahrádkář na zahradní železnici a domácí modelová železnice.
Modely Zahradní železnice má delší životnost než např. osobní automobil - nereziví.
Z důvodů neustálých změn pravidel fora (je to nemorální) jsem s tímto forem skončil.
G_Zahrada
 
Příspěvky: 303
Registrován: sob 09. bře 2013 10:50:43
Bydliště: Šalingrad


Zpět na LGB ostatní

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

cron


Sponzor fóra je firma Vlaky Zezulka


Blog Zahradní železnice blog-zahardni-zeleznice